İzmir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İzmir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İzmir Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İzmir Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

İzmir, Türkiye’nin büyük şehirleri arasında yer aldığından İzmir büyükşehir belediyesi tarafından yönetilmektedir. İzmir ilinin sınırları içerisinde yapılacak olan belediye işlerinin yürütülmesinden sorumlu olan devlet kuruluşu olarak adlandırılır. Konak meydanında bulunan belediye binası üzerinden çalışmalar yapılmaktadır. Dönemde oy çoğunluğunu elde ederek belediye başkanı olan Aziz Kocaoğlu tarafından yönetilmektedir. İzmir her geçen gün gelişmeye devam eden Türkiye’nin büyük şehirleri arasında yer almaktadır. Yapılan çalışmalar özellikle bölgede yaşamakta olan vatandaşların daha iyi koşullarda hayatlarını sürdürebilmesi için en etkili şekilde bölgenin geliştirilmesini sağlamaktadır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

5747 sayılı Bakanlar Kurulu kararına bağlı kalarak 6 Mart 2008 tarihinde Karabağlar ve Bayraklı ilçeleri İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlanmıştır. Daha sonrasında 6 Aralık 2012 tarihinde yapılan yazılı açıklamayla resmi gazetede yayınlanarak 14 il sınırları içerisine katılmıştır. Bu sayede şehrin sınırları genişlemiştir. Geniş yüz ölçümüne sahip olan İzmir ilçeleri şunlardır; Aliağa, Balçova, bayraklı, Bayındır, Bergama, Beydağ, Buca, Bornova, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Güzelbahçe, Gaziemir, Karabağlar, Karşıyaka, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Konak, Kiraz, Menderes, Narlıdere, Menemen, Ödemiş, Selçuk, Seferihisar, Tire, Torbalı ve Urla’dır.

İlçenin tarihi oldukça eskilere dayanmaktadır. Özellikle hızla ilerleyen İzmir aynı zamanda fuarlar, festivaller ve kongreler kenti olma yolunda emin adımlarla gelişmeye devam etmektedir. Çok sayıda geliştirilen fuar bölgede büyük ilgiyle karşılanmaktadır. Ulusal olduğu kadar uluslararası fuar organizasyonları da il de düzenlenmektedir. Her bakımdan gelişmeye devam eden İzmir belediyesi tarihi 1868 yılına dayanmaktadır. Kurulumu bu yılda gerçekleşmiştir. Her geçen gün gelişerek büyükşehir haline gelmiştir. İzmir’in 1950 yıllarında 17 ilçesinde yaklaşık olarak 682 köyü bulunmaktaydı. Günümüzde ise 30 ilçesi bulunmaktadır. Bu 30 ilçenin içerisinde 21 ilçe İzmir büyükşehir belediyesi sınırları içerisinde bulunmaktadır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü istek, dilek, şikayet telefon numarasından  İzmir Büyükşehir Belediyesi ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından İzmir Büyükşehir Belediyesi hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Şikayet Hattı
444 40 35

İzmir Büyükşehir Belediyesi Mail Adresi
him@izmir.bel.tr

Arama Terimleri: izmir büyükşehir belediyesi çağrı merkezi, izmir büyükşehir belediyesi iletişim, izmir büyükşehir belediyesi çözüm merkezi, izmir büyükşehir belediyesi müşteri hizmetleri numarası, izmir büyükşehir belediyesi telefon numarası, izmir büyükşehir belediyesi irtibat tel, izmir büyükşehir belediyesi şikayet, izmir büyükşehir belediyesi şikayet var, İzmir Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir