Joker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Joker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Joker çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Joker müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Her anne babanın üzerine düştüğü en önemli konu bebeklerinin refahı ve sağlığıdır. Bu doğrultuda çocukları için en iyi kıyafetleri, oyuncakları ve yardımcı aletleri almak isteyen ebeveynlerin tercihlerinden biri de Joker’dir. Joker Anne ve bebekler için bir çok kaliteli, şık ve cazip fiyatlı ürünün bulunduğu ve satışının yapıldığı en önemli markalardan biridir. Joker’in Türkiye’de başta İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir olmak üzere bir çok ilde bir çok mağazası bulunmaktadır. Ayrıca online olarak ürün siparişi verebileceğiniz e-ticaret sitesi de bulunmaktadır. Mağazalardan ya da e-ticaret sitesinden sipariş vererek en güzel ürünleri en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Joker Çağrı Merkezi Numarası

Joker’de anne-bebek kategorisinde bebek arabaları, mama sandalyesi, ev içi güvenlik ürünleri, bebek bezi&ıslak mendil gibi kategorilerde kaliteli markaların ürünlerine ulaşabilirsiniz. Giyim kategorisinden bebeğiniz için her türlü giyim ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Birbirinden şık ve kaliteli giyim ürünlerine uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Bebeklerinizin en çok ilgisini çekecek oyuncak kategorisinde ise bebek ve çocuklarınızın her yaş grubu için oyuncaklar bulabilirsiniz. Bu kategoride daha ileri yaş grubunda olan çocuklarınız için bisiklet, scooter, akülü araba ve paten bulabildiğiniz gibi yapboz, hikaye kitabı, oyun hamuru, peluş oyuncaklar da bulabilirsiniz. Ayrıca bebeklerinizin diş çıkarma dönemlerinin vazgeçilmezi olan ve bebeklerinizin diş kaşıntılarına yardımcı olan birbirinden güzel dişliklere de bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Joker çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası ve iletişim formu bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Joker ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Joker hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Joker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 200 14 14 -> Hafta içi 09:00 – 18:00

Joker İletişim Formu
form

Arama Terimleri: joker çağrı merkezi, joker iletişim, joker müşteri hizmetleri, joker müşteri hizmetleri numarası, joker telefon numarası, joker irtibat tel, joker şikayet, joker şikayet var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir