Karaca-Home-iletisim

Karaca Home Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Cam ve porselen ürünleriyle tanınan Karaca’nın ev tekstili olarak tanıtmış olduğu yeni marka Karaca Home Ocak 2012 tarihinde açılmıştır. Yaklaşık 60 milyon TL ile kurulan Karaca Home piyasaya hızlı bir giriş yapmıştır. Ayrıca TÜYAP zuchex fuarında 1800 metre kare alanda büyük ses getiren bir sunumla dikkatleri üzerine çekmiştir.

Karaca’nın tarihçesini kısaca özetleyecek olursak. 1973 yılında kurulan Karaca piyasadaki dekorlu cam ürünlerinin eksikliğini fark ederek bu alanda bir atılım yapmıştır. O dönemlerde fabrikalar dekorsuz olarak cam ürünleri üretmekteydi. Müşteriler cam dekorlu ürünleri almayı tercih etseler de bu alanda ciddi bir eksiklik mevcuttu. Karaca bu ihtiyacı fark edip dekorlu cam ürünleri üretip toptan olarak satmaya başladı. 90’lı yıllara gelindiğinde en kaliteli porselenlerin üretildiği ham madde olan kaoline yönelerek yurt dışında üretime başladı. Aynı dönemlerde tencere, çatal, bıçak gibi mutfak ürünlerini de kaliteli bir şekilde üretmeye ve pazarlamaya başladı. Diğer taraftan dünya çapında markalaşmış firmalardan Karaca markası adında üretim yaptırmaya başladı. 2001 yılına gelindiğinde ise ilk perakende mağazasını Etiler Akmerkez’de açtı ve müşterilerle ilk kez doğrudan iletişime geçti. 2007 yılında Fine Bone üretimine geçerek şeffaf porselen yemek takımları üretti ve bu alanda diğer firmalar için örnek teşkil etti. 2008 yılında patlak veren krizde üretimi ve atılımı durdurmak yerine dönemin en tanınmış tencere markası olan Emsan’ı da bünyesine katarak gücüne güç kattı. Bu sayede %45 büyüme sağladı ve sektörde lider konumuna geçti. 2009 yılına gelindiğinde artan üretim hacmiyle yurt dışında franchise mağazaları açarak bir çok ülkede tüketiciyle buluştu. Karaca Home her gün biraz da büyüyerek sektördeki liderlik durumunu pekiştirmeye devam etmektedir. Türkiye’de yüzlerce mağazası bulunmakta olup tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik ürün üretimi için sürekli arge çalışmaları yapmaktadır.

Karaca Home’nin merkezi İstanbul Beylikdüzü’nde bulunmaktadır. Ürünlerle ilgili öneri, memnuniyet ve şikayetlerinizi 0850’li Karaca Home numarasından iletebilirsiniz. Ayrıca ürünlerle ilgili aklınıza takılan soruları yine bu numaradan arayarak ileterek gerekli bilgilendirmeyi elde edebilirsiniz.

Karaca Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

KARACA HOME COLLECTION TEKSTİL SAN.ve TiC. A.Ş.
Telefon: 0212 412 44 00 (pbx)
Adres: Yakuplu Mahallesi Birlik Caddesi, Beysan Sanayi Sitesi No:24 Kat:4/405 Beylikdüzü/İstanbul

Karaca Home İletişim
+90 850 2525 572 (8:00-22:00)

Arama Terimleri: Karaca Home iletişim bilgileri, Karaca Home telefon no, Karaca Home irtibat tel, Karaca Home canlı destek, Karaca Home müşteri temsilcisi, Karaca Home şikayet hattı, Karaca Home genel müdürlük, Karaca Home tüketici ilişkileri danışma hattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir