Korkmaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Korkmaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Korkmaz çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Korkmaz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Paslanmaz çelik mutfak aletleri ve elektrikli ev aletleri üreten Korkmaz 1972 yılından beri hizmet vermektedir. 1972 yılında 50 metrekarelik küçük bir atölyede başlangıç yapan Korkmaz öncelikle sürahi, çay tabağı ve çay bardağı üretimi ve satışı işiyle ilgilenmiştir. Ardından hızlı bir ilerleme kaydeden Korkmaz 1980 yılında iş hacmini geliştirerek Bayrampaşa’da 800 metrekarelik bir alana taşınmıştır. 8 yıl sonra sene 1988’i gösterdiğinde Küçükköy’de 5000 metrekarelik fabrikaya taşınmıştır. Bu sırada ürün çeşitliliğini de arttıran Korkmaz elektrikli ev aletleri üretimine başlamıştır.

Korkmaz Çağrı Merkezi Numarası

İhracata 1990 yılında başlayan Korkmaz bundan 7 yıl sonra Kocaeli’nde 12500 metrekarelik alana taşınmıştır. Her geçen gün ihracat hacmini arttırarak günümüzde 90 ülkeye ihracat yapma başarısına ulaşmıştır. 2009 yılında tencere üretiminde Türkiye’de birinci sıraya yerleşerek günde 1.500.000 tencere üretimi başarısını göstermiştir.

Korkmaz günümüzde mutfak ürünleri ve sofra ürünleri kategorisinde bir çok ürün üreterek satışını gerçekleştirmektedir. Her geçen gün ivmesini arttırarak devam eden Korkmaz İstanbul, Ankara, Kocaeli ve Bursa başta olmak üzere bir çok şube açma başarısını göstermiştir. Kaliteli ve şık üretmeyi her zaman kendine ilke edinmiş olan Korkmaz toplum ihtiyaçlarını ve teknolojik gelişmeleri takip ederek her zaman müşterilerin ilgisini çekebilecek ürünler üretmeyi başarmıştır.

Korkmaz çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Korkmaz müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Korkmaz hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Korkmaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 01 47

Korkmaz Mail Adresi
info@korkmaz.com.tr

Arama Terimleri: korkmaz çağrı merkezi, korkmaz iletişim, korkmaz irtibat tel, korkmaz telefon numarası, korkmaz müşteri hizmetleri, korkmaz mail adresi, korkmaz şikayet hattı, korkmaz şikayet var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir