kredigo-cagri-merkezi-iletisim-numarasi

KrediGO Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

KrediGo, anında ihtiyaç kredisi için talepte bulunabileceğiniz mobil bir bankacılık uygulamasıdır. KrediGo, QNB Finansbank tarafından hazırlanmış bir uygulamadır. Uygulamayı telefonunuza indirip bilgilerinizi girebilir; istediğiniz kredi tutarını yazabilir, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

KrediGo uygulamasını kullanabilmeniz için QNB Finansbank bankasının müşterisi olmanız gibi bir zorunluluk yoktur. Dileyen herkes kredi başvurusunda bulunabilir. QNB Finasbank hesabınız var ise anında paranız hesabınıza geçer, eğer yoksa en yakın QNB Finansbank şubesine giderek paranızı istediğiniz bankanın hesabına aktarabilirsiniz. KrediGo uygulamasının herhangi bir kullanım bedeli bulunmamaktadır.

KrediGo uygulaması ve krediler ile ilgili bilgi almak için QNB Finansbank’ı arayabilirsiniz. QNB Finansbank’ın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla KrediGo uygulaması hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

KrediGo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 0 900

Arama Terimleri: qnb finansbank kredigo iletişim bilgileri, qnb finansbank kredigo telefon no, qnb finansbank kredigo irtibat tel, qnb finansbank kredigo canlı destek, qnb finansbank kredigo müşteri temsilcisi, qnb finansbank kredigo şikayet hattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir