kuryenet çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Kuryenet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kuryenet Türkiye geneli 460 acentesi ve 3000’den fazla personeliyle hizmet vermektedir. Kargo dağıtım alanında bir çok yeniliğe imza atan Kuryenet, kargoculuğun gelişmesine büyük katkı sağlamıştır. Kuryenet kargo takip sistemini Türkiye’ye ilk defa getiren kargo şirketidir. Kurulduğu ilk günden itibaren tüm gönderileri barkotlayarak taşıma işlemini gerçekleştiren Kuryenet kargo takip sisteminin Türkiye ile tanışmasını sağlamıştır. Ayrıca randevu ile teslimat ve kimlik karşılığı teslimat gibi bir çok yenilik getirerek kargoculuğun gelişmesine büyük katkı sağlamıştır. Anında takip ve raporlama sistemi ile müşterilerin gönderileri anlık olarak takip edebilmesini sağlamıştır. Bir çok yenilikle Türk halkını buluşturan Kuryenet her geçen gün yeni arayışlar ve yeniliklerle müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Kuryenet çağrı merkezi numarası ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Kuryenet yeniliklerine hızla devam ederek 2012-2013 yıllarında akıllı otomasyon sistemine geçerek gönderi öncesi işlemlerde tam otomasyon uygulayarak bu alanda Türkiye’de ilk şirket olmayı başarmıştır. Başarılı grafiğini her geçen zaman diliminde geliştiren Kuryenet gönderilerin olumlu şekilde sonuçlanmasını sağlayarak müşterilerin memnun kalmasını sağlamıştır. 2014 yılının Ekim ayında ilk özel posta işletme belgesini alan Kuryenet geleceğe daha sağlam ve hızlı adımlar atmanın heyecanı içerisine girmiştir.

Kuryenet’in çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden arayarak kargonun son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda bu numaralardan Kuryenet ile ilgili istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Kuryenet hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası

Kuryenet güvenilir dağıtım yaparken kendini sürekli geliştirmekte ve yenilemektedir. Gün geçtikçe büyümesine devam eden firma özellikle son yirmi beş yılda oldukça gelişmiştir. Artar müşteri kitlesine en iyi hizmeti en kısa sürede sunmayı hedefleyen firma bu anlamda kendini teknolojik gelişmelerin arkasında bırakmamıştır. Müşterilerine daima önem veren ve geri dönüşlere en kısa sürede dönüt veren firma oldukça rağbet görmektedir.

Kuryenet müşteri hizmetleri numarası ile müşterilerine en hızlı şekilde en kalıcı çözümler üretmeyi hedeflemektedir. Müşterilerine en kısa sürede iletileri ulaştırırken durumu kontrol edebileceğin iletişim kanalları ile her zaman önde olan firma beğenisi arttırma konusunda oldukça hassa davranmaktadır.

Hızlı teslimat, verilen adreste teslimat, kimlik kaydı ve imza karşılığı teslimat, randevulu teslimat gibi seçenekleri le müşterilerine hitap eden ve kalitesinden ödün vermeyen firma ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi kolaylıkla iletebileceğiniz müşteri hizmetleri numarası da bulunmaktadır.

Kuryenet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 444 93 93
0850 222 93 93

Arama Terimleri: kuryenet çağrı merkezi, kuryenet müşteri hizmetleri, kuryenet telefon numarası, kuryenet iletişim, kuryenet irtibat tel, kuryenet şikayet var, kuryenet şikayet hattı, kuryenet çağrı merkezi numarası, kuryenet müşteri hizmetleri numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir