kütahya-porselen-çağrı-merkezi

Kütahya Porselen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Mutfaklar beyaz eşyadan çatal kaşık takımlarına kadar birçok eşyanın bir araya getirildiği, kullanım amacı yemek yapmak vb faaliyetlerin olduğu bir alandır. Yeni evlenen çiftlerin ya da mutfak eşyalarını yenilemek isteyenlerin inceledikleri ürünler arasında Kütahya Porselen tarafından hazırlanıp sunulan yemek takımları da bulunmaktadır. Kütahya Porselen 1970 yılında temelleri atılmış, tanınan bir firmadır. Değişim ve gelişime verdikleri önem sayesinde dünya genelinde porselen üretiminde lider konuma gelmeyi başarmışlardır. Ülkemizde 35 mağazası bulunan firma porselen yemek takımlarının yanı sıra aksesuarlar ile de müşterileriyle buluşmaya devam etmektedir.  Kütahya Porselen ev takımları kategorisinde yer alan başlıklar yemek takımları, kahvaltı takımları, yemek setleri, ikram takımları ve mini setler şeklindedir.

Ev sahipleri zevklerine uygun modelleri satın alarak mutfaklarında şıklığa yer vermektedir. Günlük kullanımın dışında servisleri misafir ağırlarken de güzel bir sunumla kullanmak mümkündür. Kütahya Porselen yemek setlerinde farklı desenler bir araya getirilmiştir. Renk olarak da yine yeşil ve kırmızı tonların kullanıldığı alternatifler mevcuttur. Firmanın ürettiği ürünler arasında mutfak gereçleri de yer almaktadır. Kahvaltı saatlerinin ayrılmaz parçası çaydanlık, yemek yaparken kullanılan tencere grubu ve yiyecekleri hazırlık aşamasında ihtiyaç duyulan elektrikli ev aletleri Kütahya Porselenin ürün yelpazesinde yer almaktadır. Firma yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da faaliyetlerini sürdürmekte, birçok ülkede ürünlerini sunmaktadır. Aynı zamanda üretim işbirliği çerçevesinde zincir mağaza ve marketlerde de ürünler müşterilere ulaştırılmaktadır.

Kütahya Porselen’in müşteri ilişkileri ve genel müdürlük için iletişim numarası ve mail adresleri bulunmaktadır. Aşağıda verilen iletişim bilgilerinden iletişime geçerek öneri, istek, şikayetinizi iletebilir ürünler hakkında bilgi elde edebilirsiniz.

Kütahya Porselen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Pazarlama & İhracat Müşteri İlişkileri Telefon Numarası
Telefon/Faks:
+90 (274) 266 25 11
Adres:
1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 6.CADDE NO:13 43100 KÜTAHYA
E-mail:
musteri@kutahyaporselen.com.tr

Muhasebe & Genel Müdürlük
Telefon:
+90 (274) 225 01 50
Faks:
+90 (274) 225 01 56
Adres:
ESKİŞEHİR YOLU 8.KM 43100 KÜTAHYA
E-mail:
iletisim@kutahyaporselen.com.tr

Arama Terimleri: Kütahya Porselen iletişim bilgileri, Kütahya Porselen telefon no, Kütahya Porselen irtibat tel, Kütahya Porselen canlı destek, Kütahya Porselen müşteri temsilcisi, Kütahya Porselen şikayet hattı, Kütahya Porselen tüketici ilişkileri danışma hattı, Kütahya Porselen Genel Müdürlük

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir