Lansinoh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lansinoh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lansinoh çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Lansinoh müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Her anne bebekleri için en iyisini istemektedir. Bebekler için en iyi başlangıç emzirme dönemidir. Emzirmek doğal bir süreç olarak bulunmasının yanında bazı anneler bebeklerine gıda takviyesi konusunda yardıma ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle Lansinoh markası yaklaşık olarak 30 yıldır emzirmeye yönelik yenilikçi ürün yelpazeleri ile ülkemizde annelere destek olmaya devam etmektedir. Annelerin bebeklerini daha iyi bir şekilde emzirmek için göğüs ucu kremleri ile bilinen Lansinoh markası ülkemizde pek çok anne tarafından kullanılmaya devam etmektedir. Göğüs ucu kremleri ile satış hayatına başlayan marka günümüzde bebek ürünleri konusunda farklı ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

Lansinoh Çağrı Merkezi Numarası

Lansinoh göğüs ucu kremleri Lansinoh firmasının ilk ürünü olarak satışa çıkarılmıştır. Göğüs ucu ağrıları sebebiyle bebeğini emzirmekte zorlanmaya başlayan Resheda Hagen, 1978 tarihinde lanolini üretmiştir. Hagen bu ürünü annelere göğüs ucu kremi olarak sunan ilk insan olarak bilinmektedir. Lansinoh markası Lanolin’in Resheda’nın Amerika’da yer alan evinin mutfağında başlamıştır. Daha sonra ise meşhur mor ambalajı ile birlikte dünya üzerinde 60’ı aşkın ülkede anneler ile bir araya gelmeyi başarmıştır. Lansinoh müşteri hizmetleri numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Lansinoh içerisinde alkol bulunmayan lanolin anlamına gelir. 1984 tarihinde kuruluşu gerçekleştirilen Lansinoh, HPA Lanolini piyasa üzerinde yer alan kozmetik içerikli ürünlere alternatif olacak şekilde güvenli ve etkili bir göğüs ucu kremi olarak satışa çıkarılmıştır. Lansinoh tüm emziren anneler için kurtarıcı bir ürün olarak günümüzde de satılmaktadır. Resheda daha sonra ise ebeveynlik ve emzirmeyle ilgili sivil toplum kuruluşları içerisinde çalışmaya başlamıştır. Lansinoh’un ilk ürününü olarak bilinen HPA Lanolin kremini emzirmeye yönelik diğer yeni ürünler takip etmiştir. Lansinoh markası günümüzde 60’ı aşkın ülkede annelerle bir araya gelmektedir. Lansinoh annelerin daha uzun süre emzirebilmesine yardımcı olan alkol içermeyen bir üründür.

Lansinoh çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 216’lı çağrı merkezi telefon numarasından Lansinoh ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Lansinoh hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Lansinoh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 216 527 09 05 /06 /08

Lansinoh Mail Adresi
infotr@lansinoh.com.tr

Arama Terimleri: lansinoh çağrı merkezi, lansinoh iletişim, lansinoh müşteri hizmetleri, lansinoh müşteri hizmetleri numarası, lansinoh telefon numarası, lansinoh irtibat tel, lansinoh şikayet, lansinoh şikayet var, lansinoh mail adresi, lansinoh çağrı merkezi numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir