Luxell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Luxell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Luxell çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Luxell müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Pişirme grubu ürünlerde ve küçük ev eşyalarında tanınmış bir marka olan Luxell ülkemizde sevilerek kullanılmaktadır. Kumtel markasına ait olan bir marka olan Luxell, 1972 yılından beri hizmet vermektedir. İlk olarak Kumtel markası ile Kayseri’de üretime başlayan Luxell, halen büyüyerek yoluna devam etmektedir. Bu alanda 45 yılı deviren marka pek çok ürün çeşitliliği ile yoluna devam etmektedir.

Luxell pişirme grubu ürünleri ve küçük ev eşyaları konusunda mutfakta işleri kolaylaştıran pek çok ürün sunmaktadır. Pişirici, ısıtıcı, fırın, mini fırın, davlumbaz, su ısıtıcısı, tost makinesi ve daha pek çok ürün üretilmektedir. Mutfakta sizlere yardımcı olacak olan bu ürünler, üstün kalitesi sayesinde mutfakta size uzun süre eşlik edecektir.

Luxell Çağrı Merkezi Numarası

Günlük 30 binin üzerinde üretim yapan firma, kendi alanındaki lider üreticilerden biridir. CE belgeli, TSE standartlarına uygun ve dünya standartlarındaki ürünler sayesinde herkes aldığı ürünleri uzun süre kullanacaktır.

Mini fırınlar, davul fırınlar derken artık günümüzde ankastre serileri tercih edilmektedir. Luxell markası da bu alanda üretim yapmaktadır. Ankastre serisinde fırın, ocak ve davlumbaz bulunmaktadır. Bu sayede Luxell’in ürün çeşitliliği ve üretim kapasitesi de artmaktadır. Kumtel markası ile birlikte üretim yapılmakta ve aynı tesisler kullanılmaktadır. Ankastre serileri daha çok Kumtel markası tarafından üretilirken, küçük ev eşyaları ise Luxell markası ile üretilmektedir.

Kumtel markası tarafından üretilen ürünler ülkemizde sevilerek kullanılsa da aynı zamanda yurtdışından da büyük ilgi görmektedir. Üretilen ürünlerin yüzde 70 gibi büyük bir kısmı ihracat ile yurtdışına gönderilmektedir. Dünyada 5 kıtada Kumtel ürünleri ve Luxell ürünleri kullanılmaktadır. Almanya, Güney Afrika, Meksika, Avustralya gibi daha pek çok ülkeye ihracat yapılmaktadır. Bu ülkelerin dünya çapındaki sayısı 105’dir. Luxell müşteri hizmetleri numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Kumtel pişirme grubu ürünler konusunda spesifik olarak üretim yaptığı için ocak, fırın denilince akla ilk gelen markalardandır. Hatta Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır. Her geçen gün de marka üretim kapasitesini ve ürün kalitesini arttırarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Son teknoloji ürünleri sunan marka, pişirme grubu ürünler ve küçük ev eşyalarında son yenilikleri tüketiciye sunmaktadır.

Kumtel ve Luxell markaları pişirme denilince akla ilk gelen markalardandır. Bunun sebebi uygun fiyatları sayesinde her eve girebiliyor olmasıdır. Luxell fiyatları ile her haneye, her bütçeye hitap etmektedir. Böylece tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla gidermeniz mümkündür.

Luxell çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numarasından Luxell ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Luxell hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Luxell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 56 85

Arama Terimleri: luxell çağrı merkezi, luxell iletişim, luxell müşteri hizmetleri, luxell müşteri hizmetleri numarası, luxell telefon numarası, luxell irtibat tel, luxell şikayet, luxell şikayet var, luxell mail adresi, luxell çağrı merkezi numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir