MacFit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

MacFit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

MacFit çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde MacFit müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

MacFit Spor Kulübü 2007 yılında sektöre giriş yapmıştır. MacFit’in şuanda Türkiye’de İstanbul, Kocaeli, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Adana, Sakarya, Eskişehir gibi bir çok ilde spor kulübü bulunmaktadır. Fitness alanında hizmet veren MacFit, uzman eğitmen kadrosu ve kaliteli ekipmanlarıyla Türkiye’de en iyi spor kulüplerinden biri haline gelmiştir. Uzman eğitmen kadrosuyla kısa zamanda en iyi gelişimi sağlarken sakatlanma riskinizi minimum düzeye indirebilirsiniz. MacFit; MacFit Mobile, GFX ve Kişisel Eğitmen eşliğinde hizmet vermektedir.

MacFit Çağrı Merkezi Numarası

MacFit Mobile kullanıcılara IOS ve Android platformlarında ücretsiz şekilde indirilebilen bir uygulama sunar. Bu uygulama ile ihtiyaca göre farklı antrenman seçenekleri ayarlayabilir, profesyonel eğitmenler tarafından ayarlanmış videoları inceleyebilir, sporla ilgili önemli bilgilere ve ipuçlarına ulaşabilir, indirim fırsatlarından haberdar olabilir ve egzersizleri adım adım takip ederek gelişiminizi güncel olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca uygulamayla birlikte 1 günlük MacFit deneme üyeliği de kazanmaktasınız.

Bir diğer hizmet olan GFX (Gym Floor Exercise) ağırlık alanında, eğitmen eşliğinde yapılan grup egzersizidir. Daha önceden belirlenmiş olan program eğitmen eşliğinde farklı zorluk kademeleriyle uygulanır. GFX tüm kas gruplarını çalıştırarak kısa sürede fit bir görünüme kavuşmanızı sağlamaktadır.

Kişisel eğitmen eşliğinde çalışmak ise bir çok avantaj içermektedir. Kişisel eğitmen eşliğinde öncelikle size özel olarak hazırlanmış bir program bulunur ve eğitmen eğitim boyunca bire bir sizinle  ilgilenir. Bu sayede hareketlerin doğru şekilde yapılması sağlanarak kısa sürede çok daha iyi verim ve ilerleme elde edilir. Kişisel eğitmen sizin ilerlemenizi takip ederek ilerlemenizi düzenli olarak sizinle paylaşacaktır.

MacFit çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Fakat MacFit müşteri hizmetleriyle iletişime geçebileceğiniz iletişim formu bulunmaktadır. İletişim formunu doldurarak MacFit müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından MacFit hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

MacFit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
iletişim formu

Arama Terimleri: macfit çağrı merkezi, macfit iletişim, macfit irtibat tel, macfit telefon numarası, macfit müşteri hizmetleri, macfit mail adresi, macfit şikayet hattı, macfit şikayet var, macfit üyelik iptal etme, macfit iletişim formu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir