Maltepe Park AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Maltepe Park Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Maltepe Park çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Maltepe Park müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Maltepe Park alışveriş merkezi, CarrefourSA ve ECE firması ile beraber daha büyük hale gelmiştir.  CarrefourSA ile beraber Almanya merkezli ECE firmasının Türkiye iştiraki olan ECE Türkiye İstanbul’da bulunan Maltepe Park alışveriş merkezinin 75.000 metrekareye genişlemesini sağlamıştır. İstanbul’un Asya yakası üzerinde hızla ilerlemeye devam eden bölgelerin başında gelen konumu sayesinde Maltepe Park perakende alışveriş alanını yaklaşık olarak 44 bin metrekare daha geniş hale getirerek erişim alanı üzerinde 4 iki katı kadar büyüyen yeni AVM ile hizmet vermektedir.

Maltepe Park Çağrı Merkezi Numarası

Bu makalemizde Maltepe Park müşteri hizmetleri, Maltepe Park çağrı merkezi, Maltepe Park şikayet, Maltepe Park çağrı merkezi numarası gibi konular hakkında bilgi vermekteyiz.

Daha güçlü bir marka ve kiracıları ile beraber 05 Eylül 2013’te açılmış olan Maltepe Park, 3 katlı, 250 mağaza, 2.000 kişi kapasitesi sayesinde daha geniş bir yeme içme alanına erişmeyi başarmıştır. Maltepe park alışveriş merkezi 36 restoran ve kafesi ve sekiz sinema salona, 3.500 araca yükselen otoparkı ile ev sahipliği yapmaya devam etmektedir.

Bununla beraber, yeni Maltepe Park alışveriş merkezi üzerinde 15.000 metrekarelik bir de ofis binası yer almaktadır. Maltepe E–5 otoyolunun tam üzerinde bulunan bina konumu ve metro bağlantısı ile beraber yeni Maltepe Park alışveriş merkezi ziyaretçilerini alışveriş ve eğlence anlamında tamamen yenilenmiş konsepti bu alanda karşılamaya devam etmektedir.

Maltepe Park Müşteri Hizmetleri Numarası

Maltepe Park alışveriş merkezi 2005 tarihinden bu yana başarıyla yönetmeyi başaran ECE Türkiye, büyüyen AVM’nin yeni bölümlerinin de kiralamasını yürütmeye devam etmektedir. Kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyan Maltepe alışveriş merkezi adresi üzerinde kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar sizlere sunulmaktadır. İnternet adresi üzerinde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili olarak her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi Maltepe park alışveriş merkezi iletişim sayfasından kolayca iletebilirsiniz. 12 bin 120 metrekare alan üzerinde AVM’nin 40 bin 546 metrekare inşaat alanı yer almaktadır.

Maltepe Park Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 (216) 515 15 50 – 51

Maltepe Park Mail Adresi
info@maltepeparkavm.com

Arama Terimleri: maltepe park çağrı merkezi, maltepe park iletişim, maltepe park müşteri hizmetleri, maltepe park müşteri hizmetleri numarası, maltepe park telefon numarası, maltepe park irtibat tel, maltepe park şikayet, maltepe park şikayet var, maltepe park mail adresi, Maltepe Park çağrı merkezi numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir