maximum-kart-cagri-merkezi-iletisim-telefon-numarasi

Maximum Kart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Maximum Kart, Türkiye İş Bankası tarafından oluşturulmuş bir kredi kartı türüdür. Maximum Kart; her geçen gün yenilenen kampanyaları, müşteri odaklı yaptığı promosyon ve indirimler, puan kullanımı ve birçok yerde kullanabileceğiniz bedava kampanyalarla Türkiye’nin en çok kullanılan kredi kart türlerinden biri olmayı başarmıştır.

Maximum Kart kullanıcılarını Türkiye İş Bankası tarafından düzenlenen kampanyalar, özel ayrıcalıklar, birçok alışveriş markalarında ve alışveriş sitelerinde kullanabileceğiniz kampanyalarla en sevilen ve en gözde kartlardan biri olmuştur. Maksimum kart türleri ise şu şekildedir; Maximum Kart, Maximum Premier Kart, Maximum Gold Kart, Maximum Platinum Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı.

Maximum Kart’ın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kayıp çalıntı kart bildiriminde bulunabilir, kartınız ve dönem borcunuz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Maximum Kart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 724 0 724

Arama Terimleri: maximum kart iletişim bilgileri, maximum kart telefon no, maximum kart irtibat tel, maximum kart canlı destek, maximum kart müşteri temsilcisi, maximum kart şikayet hattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir