milyonluk-resim-cagri-merkezi-numarasi

Milyonluk Resim Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Milyonluk Resim, Temmuz 2017 yılından bu yana ekranlarda olan yarışma programıdır. Ekranların sevilen ismi Selçuk Yöntem tarafından sunulan program; bir bilgi yarışmasıdır. Milyonluk Resim yarışmasının büyük ödülü tam 1 Milyon Türk Lirası’dır. Ayrıca izleyen seyircilere de yarışma şansı veren Milyonluk Resim bir takıma da interaktif program özelliği taşımaktadır.

Yarışmanın genel olarak tanımı şu şekildedir; yarışmacıya bir resim gösterilir ve bu resimle alakalı olan bir takım sorular sorulur. Yarışmacı her bildiği soruda para ağacında bir aşama sonrasına gider. Toplamda 12 soruyu da doğru yanıtlayan yarışmacı büyük ödülün yani 1 milyon TL’nin sahibi olmaktadır.

Milyonluk Resim programı ile irtibat kurabileceğiniz bir telefon numarası veya Milyonluk Resim whatsapp hattı maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısı aracılığıyla yarışmacı olmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Milyonluk Resim Başvuru Formu

Arama Terimleri: milyonluk resim iletişim bilgileri, milyonluk resim telefon no, milyonluk resim irtibat tel, milyonluk resim canlı destek, milyonluk resim müşteri temsilcisi, milyonluk resim şikayet hattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir