mitsubishi-electric-cagri-merkezi-numarasi

Mitsubishi Electric Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Mitsubishi, 1870 yılında kurulmuş olan bir şirkettir. Dünyanın her noktasında ürünlerinin satışını yapan Mitsubishi; kalitesi ve güvenilirliği ile birçok kişi tarafından sevilerek kullanılan bir markadır. Mitsubishi Electric Türkiye pazarına 2012 yılında Mitsubishi Electric Türkiye A.Ş. ismi ile giriş yapmıştır.

Mitsubishi Electric Türkiye A.Ş; uydu, asansör ve raylı sistemler, klima ve fabrika otomasyonu gibi ürünlerin üretimini, satışını ve desteğini yapmaktadır. Şuanda Mitsubishi Electric’in üretmiş olduğu ürün gruplarından en çok popüler olanı ise klimalardır. Ev ve ofis kliması olarak kategorilere ayırılan klimaların kullanıcısı ülkemizde bir hayli fazladır. Kalitesi, uzun ömürlülüğü ve fiyatı ile en çok tercih edilen klima markalarından birisi Mitsubishi Electric olmuştur.

Mitsubishi Electric Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 7 500

Mitsubishi Electric Teknik Servis İletişim Telefon Numarası
444 7 500

Arama Terimleri: mitsubishi electric iletişim bilgileri, mitsubishi electric telefon no, mitsubishi electric irtibat tel, mitsubishi electric canlı destek, mitsubishi electric müşteri temsilcisi, mitsubishi electric şikayet hattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir