ModaCruz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ModaCruz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ModaCruz çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde ModaCruz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Kullanmadığınız elbiselerinizi satarak kazanç sağlamak istediğinizde dolabınızda bulunan ikinci el ürünleri satışa sunabileceğiniz bir sitedir. Dış giyim, elbise, ceket, etek, aksesuar, çanta, ayakkabı gibi birbirinden farklı kategori seçenekleri üzerinden satışa sunulan ürün seçenekleri sayesinde kullandığınız ve ikinci el olan ürünlerinizin satılmasını sağlamaktadır. Site üzerinden satış yapmak isteyenler öncelikle siteye üye olabilirler. Gerekli bilgilerin girilmesinin ardından tamamlanacak olan üyelik işlemleri sayesinde kullanıcı bilgileriniz ile siteye erişim sağlayarak istediğiniz ürünleri yükleyebilirsiniz. Ürünler hakkında belirlenecek olan fiyat, marka ve ürün detayları ürünü satın almak isteyenlerin ayrıntılı bilgi almasını sağlamaktadır.

ModaCruz Çağrı Merkezi Numarası

Dolabınızda bulunan eşyaları kullanmadığınız durumda site üzerinden satışa sunabilirsiniz. Özellikle sitede çok sayıda farklı ünlü ismin dolabındaki ürün seçenekleri de yer almaktadır. İstenilen her markanın ürününü satışa sunabileceği şekilde hizmet verilmektedir. Site üzerinden ürünlerini satışa sunmak isteyenler kullanmış oldukları her kıyafet seçeneğini görsel içerikler ile birlikte yükleyerek belirlemiş oldukları fiyat seçeneği üzerinden satabilirler. Aynı kullanıcıları ihtiyaç duydukları her durumda daha fazla ürün seçeneğini site yükleyebilirler. 7/24 satış desteği hizmeti sağlanmaktadır. Bu sayede oluşabilecek her türlü durumda destek hizmeti almak isteyenler yapacakları talepler sayesinde profesyonel yardım alabilirler. ModaCruz müşteri hizmetleri numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Satış yapmak isteyenler dolaplarını oluşturarak bu şekilde istedikleri ürünleri belirlemiş oldukları fiyatlar ile satışa sunabilirler. Dolabınızda yer alan ürün seçenekleri her geçen gün arttırarak daha fazla ürünü satabilirsiniz. İkinci elbise, kıyafet alım ve satım sitesi olarak hizmet vermektedir. Satın alma işlemi yapmak isteyenler ikinci el ürün seçenekleri arasında yapacakları tercihler sayesinde verecekleri sipariş ile güvenli alışveriş imkanı elde edebilirler. İkinci el kıyafetlerini satmak isteyenler ile daha uygun fiyat seçenekleri üzerinden kıyafet satın almak isteyenlerin buluştuğu bir sitedir.

ModaCruz çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi telefon numarasından ModaCruz ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından ModaCruz hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

ModaCruz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 236 36 10

ModaCruz Mail Adresi
destek@modacruz.com

Arama Terimleri: modacruz çağrı merkezi, modacruz iletişim, modacruz müşteri hizmetleri, modacruz müşteri hizmetleri numarası, modacruz telefon numarası, modacruz irtibat tel, modacruz şikayet, modacruz şikayet var, modacruz mail adresi, ModaCruz çağrı merkezi numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir