mynet-çağrı-merkezi-iletişim

Mynet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Mynet, ülkemizdeki ilk yerli ve Türkçe hizmet veren internet sitedir.  1999 yılında kurulmuş olup 2014 yılı sonu itibari ile 15,8 milyon internet kullanıcısına aktif bir şekilde hizmet verdi. Mynet Türkiye’nin en büyük internet platformlarından ve dünyanın en fazla ziyaret edilen dört yüz internet firmasından birisi. Mynet, internet kullanıcılarının birçok hizmeti aynı yerde bulabileceği ve kullanabileceği bir hizmet sunan internet platformudur. Bunun için birçok servisle(Haber, Finans, Spor, Otomobil, Oyun, Magazin, Kadın, Sinema, Feşmekan, Trend, Mynet TV ve benzeri) internet kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Sektöre yabancı ve flash oyunlarla giriş yapan şirket, zamanla iki veya daha fazla kişinin oynayabildiği çevrimiçi Okey, Tavla, Pişti gibi oyunlara yöneldi. Yerli oyun yapımcısı Sobee tarafından geliştirilen Futbol Menajer ve üç boyutlu Semih Saygıner’le Bilardo Magic oyunlarını 2004 yılında yayımladı. Yine çok yönlü bu firmaya ait,  ilk Türk devasa çevrimiçi rol yapma oyunu sıfatını taşıyan İstanbul Kıyamet Vakti isimli oyunun,  dağıtımcılığı başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Firmanın kataloğunda yer alan oyunların birçoğu Mynet üzerinden Türkçe açıklamaları ile birlikte yayımlandı. Kullanıcılarına eğitimden eğlenceye birçok zengin video içerikleri sunmayı hedefleyen Mynet, Mynet TV servislerine 2013 yılı içinde satın aldığı Nasil.tv ve vidobu.com’u u da ekleyerek video segmentindeki başarısını ve erişimini arttırdı. Ödül olarak Webrazzi 2013 Ödüllerinde “Mynet Çanak Okey” Yılın Mobil Oyunu seçildi. Böylelikle Mynet bir internet platformu olarak başarısını bir kez daha kanıtladı.

Mynet’in telefon, adres ve mail bilgileri bulunmaktadır. Ayrıca Mynet sitesi üzerinde kullanıcı iletişim formu bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden firmayla irtibata geçerek istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Mynet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mynet Adresi
Reşitpaşa Mahallesi Katar Cad. Arı Teknokent 2 Sit. No:4/2/601 SARIYER Bina Kodu: 20086966 ISTANBUL

Mynet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 328 15 15

Mynet E-mail Adresi
info@mynet.com

Mynet Kullanıcı İletişim Formu
Form

Arama Terimleri: Mynet iletişim bilgileri, Mynet telefon numarası, Mynet irtibat tel, Mynet canlı destek, Mynet müşteri temsilcisi, Mynet şikayet hattı, Mynet tüketici ilişkileri danışma hattı, Mynet iletişim, Mynet çağrı merkezi, Mynet kullanıcı iletişim formu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir