network-iletişim

NetWork Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1999 yılında Boyner Grup şirketlerinden A.Y Marka Mağazacılık çatısı altında Türkiye giyim sektörüne atılan NetWork, çağımızın kültür ve trendine aşina, yaratıcılığı ve yeniliği aynı çatıda toplayan, sürekli değişen ve kendisini geliştirmekte olan bir marka. İsminden de anlaşılacağı gibi çağımızın teknolojisini bizlere hazır giyim sektöründe yansıtan NetWork, odaklandığı müşteri kitlesini yeni trendlerle tanıştırmaya ve dinamik bir şekilde büyük özveriyle çalışarak giyim sektöründe yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Boyner Grup’un tecrübesiyle birlikte her geçen gün hızla büyüyen ve müşteri kitlesini genişleten Network, insanların hayatlarına ufak dokunuşlar yaparak onları çağa uydurmayı amaçlıyor.

NetWork, tasarladığı yeni serilerle müşterilerine özel hissettiriyor. Bunların başında Limited, Black, Touch gibi seriler geliyor. Misyonlarını “zamansız moda” olarak tanımlayan firma, her geçen gün koleksiyon yelpazesini arttırmaya devam ediyor. “Zamansız Moda” misyonu, onların müşterilerine özel ve sınırlı sayıda ürettikleri serilerde de karşımıza çıkıyor. Farklı tasarımın ve cazibenin buluştuğu nokta diyebiliriz. NetWork aynı zamanda Türkiye’nin birçok şehrinde mağazalaşmaya devam ediyor. Türkiye içerisinde İstanbul, Adana, Kocaeli, Samsun, Sakarya, Ankara, Bursa, Çanakkale, İzmir, Hatay, Antalya, Batman, Bolu, Trabzon, Şanlıurfa, Konya, Denizli, Kayseri, Erzurum, Eskişehir, Aydın, Gaziantep, Mersin, Malatya, Van, Sivas, Balıkesir, Afyon olmak üzere 30 farklı şehirde mağazaları ile müşterilerine hizmet veriyor.

Network’un 444’lü müşteri hizmetleri numarası, merkez şubesinin telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Aşağıda verilen iletişim bilgilerinden iletişime geçerek öneri, istek, şikayetinizi iletebilir ürünler hakkında bilgi elde edebilirsiniz.

NetWork Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

NetWork Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 36 62

NetWork Merkez Ofisi – Ay Marka Mağazacılık
Adres      : YeniBosna Merkez Mahallesi 29 Ekim Caddesi No:22 34197 Bahçelievler/İstanbul

Telefon   : +90 212 386 20 00
Faks         : +90 212 386 20 10
E-posta   : onlinedestek@aymarka.com.tr

Arama Terimleri:
 NetWork iletişim bilgileri, NetWork telefon numarası, NetWork irtibat tel, NetWork canlı destek, NetWork müşteri temsilcisi, NetWork şikayet hattı, NetWork tüketici ilişkileri danışma hattı, NetWork Genel Müdürlük

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir