new-balance-iletişim

New Balance Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

New Balance bilinen ve tercih edilen bir ayakkabı üreticisi olup sektördeki çalışmalarına 1906 yılında ayak tabanlığı şirketi olarak başlamıştır. Daha sonraları önde gelen spor ürünleri şirketi olmayı başarmış, insanların günlük sporları esnasında ihtiyaç duyacakları ayakkabı ve spor giyim üretimine devam etmiştir.

Spor sağlıklı bir yaşam sürmenin ipuçlarından biridir. Günlük olarak belirlenen bir rutin çerçevesinde yapılan spor için uygun ayakkabı modellerine bakılabilmektedir ve New Balance bu konuda en iyi kalıp ve performansı sağlamak adına çalışmaktadır. Birbirinden güzel spor ayakkabı modellerine göz atmak isteyenler firmanın internet sitesine uğrayabilirler. Ayrıca belirtmemiz gerekirse markanın erkek, kadın ayakkabılarının yanı sıra çocuklar içinde farklı renk ve modeller üzerine üretimleri bulunmaktadır.

New Balance spor yaparken tercih edilebilecek ayakkabılar dışında günlük kullanıma uygun ayakkabı, terlik gibi modeller içinde çalışmakta, müşterilerine sunmaktadır. Bej, mavi, siyah renk seçeneklerine ek olarak mor, beyaz, gri tonlarını taşıyan ürünlerde hazırlanmıştır. Giyimin bir parçası olan çorap, bağcık vb ürün alternatifleri de yine New Balance tarafından internet sitesine eklenmiştir. Ayakkabıları kullanırken bakım ürünlerini tercih edenlere yönelik met pads adlı ürün satışa çıkarılmıştır. Süet ve deri üzerinde oluşan lekeleri temizlemek içinse yardımcı bir ürün ilgilenenlerin beğenisine sunulmuştur. Mağaza, satış noktaları ve online satış noktaları hakkında bilgi almak isteyenler markanın internet sitesini ziyaret ederek iletişim bilgilerine ulaşabilirler.

New Balance ile müşteri temsilcisinden, iletişim formundan ya da mail adresinden iletişime geçebilir ve soru, istek, şikayet, önerilerinizi iletebilirsiniz. İletişim formuna newbalance.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

New Balance Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 83 72 (Müşteri Temsilcisi)

New Balance Türkiye Temsilcisi
Vepa Group
Muallim Naci Caddesi İncesu İş Merkezi
No: 43/1 Ortaköy / İSTANBUL
+90 212 381 20 00

E-mail Adresi
info@newbalance.com.tr

Arama Terimleri: New Balance iletişim bilgileri, New Balance telefon no, New Balance irtibat tel, New Balance canlı destek, New Balance müşteri temsilcisi, New Balance şikayet hattı, New Balance tüketici ilişkileri danışma hattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir