ninja-warrior-turkiye-basvuru

Ninja Warrior Türkiye Başvuru İletişim Telefon Numarası

Ninja Warrior Türkiye TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Adrenalin yüklü Ninja Warrior Türkiye yarışmasında güç, denge ve çeviklik yarışmanın olmazsa olmazı. Genellikle profesyonel ve amatör yarışmacıların katıldığı yarışmada tek hedef zorlu parkurları en iyi dereceyle tamamlayıp ninja ünvanını almak.

Ninja Warrior Türkiye’nin ilk etabında yarışmayı en hızlı şekilde tamamlayan 8 yarışmacı ikinci etaba katılıyor. İkinci etapta ise en hızlı 3 yarışmacı yarı finalde yarışmaya hak kazanıyor. Son etap olarak da 3 yarışmacıdan en iyi 2 yarışmacı büyük finale kalıyor ve final turunda en iyi olmak için yarışıyor. Yarışmada başarılı olabilmek için hırs, güç, denge, atiklik gibi unsurlara orantılı olarak sahip olmanız gerekmekte. Çok güçlü olup hantal olanlar parkurlarda başarısız olmaktayken atik olup yeterince güçlü olmayanlar halat ya da ağ etabında genellikle başarısız olmaktalar. Başarısızlık sonucu başa gelebilecek en büyük sorun ise yarışma tabiri ile kurbağalı dereyi boylamak. Yarışmayı eğlenceli kılan  en önemli faktör ise Hopdedik Ayhan ve Hayri abinin stand up tarzındaki yorumları.

Ninja Warrior Türkiye yarışmasına başvuru yapabilmeniz için başvuru formunu eksiksiz şekilde doldurmanız gerekmekte. Başvuru formundan sonra eleme aşamasında yeterli görünürseniz yarışmaya katılmaya hak kazanmaktasınız. Başvuru formuna cagrimerkezimiz.com üzerinden ulaşarak yarışmaya başvuru yapabilirsiniz.

Ninja Warrior Türkiye Başvuru İletişim Telefon Numarası

Başvuru Formu

Arama Terimleri: Ninja Warrior Türkiye, Ninja Warrior Türkiye tv8, Ninja Warrior Türkiye iletişim, Ninja Warrior Türkiye whatsapp, Ninja Warrior Türkiye telefon numarası, Ninja Warrior Türkiye Bbaşvuru, Ninja Warrior Türkiye başvuru formu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir