nokia-cagri-merkezi

Nokia Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nokia çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Nokia müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Nokia Sanayileşmiş bir ekonomiye sahip olan Finlandiya’da 1965 yılında kurulmuştur. İşlem hacmi ve istihdam hacmi bakımından Finlandiya’nın en büyük şirketidir. Nokia bilinenin aksine kağıt fabrikası kurarak iş hayatına giriş yapmıştır. 1967 yılına geldiğinde tomruk ve ayakkabı üretimiyle varlığını devam ettirmiştir. Ardından bir kablo şirketiyle birleşerek elektronik alana geçiş yapmıştır. Asıl alanı olan telefon piyasasına ise 1979 yılında Salora isimli bir televizyon üreticisiyle birlikte giriş yapmıştır.

Nokia basit tabanlı NMT(Nordic Mobile Phone) ürünlerinin üretimine 1981 yılında başlamış ve ilk uluslararası telefon şebekesini inşa etmiştir. 1982 yılında ise ilk dijital telefonu üretmiştir. 1984 yılında ise taşınabilir telefon piyasasına Mobira Talkman ile giriş yapmıştır. İlerleyen yıllarda hızlı bir geçiş sağlayarak tarihe iz bırakan bir çok marka ve modelde cep telefonu üretmiştir. Akıllı telefonların gelmesiyle birlikte akıllı telefon üretimine geçen Nokia, piyasaya geç girmesine rağmen yeniden sayılı markalar arasına girmeyi başarmıştır.

Nokia Çağrı Merkezi Numarası

Nokia müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası +358 10 44 88 000’dır. Bu numaradan arayarak teknik destek alabilir ve ürünler ilgili şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Teknik destek için Nokia’nın Ankara ve İstanbul merkez şubeleri aranabilir.

Nokia gün geçtikçe büyümesine devam etmektedir. Her ne kadar kendi alanında oldukça büyük firmalar rekabet içinde olsalar bile piyasada önceden beri olmasından dolayı hem gelişimini hem de sürekliliğini sağlamıştır.

Nokia cep telefonları bir çok özelliğe sahip olduğundan dolayı tercih edilmektedir. Android ile birlikte sizlerin beğenisine sunulan birbirinden farklı modeller büyük beğeni toplamaktadır.

Nokia Müşteri Hizmetleri Numarası

Nokia denilince akla ilk gelen tuşlu modellerdir. Bir dönemin telefon piyasasına hükmeden ve modelleri ile büyük beğeni toplayan nokia telefon piyasasında önemli rekabetlerin olması ile kısmen düşüş yaşamıştır. Ancak kısa sürede toparlanmaya geçerek yeni modeller ve farklı özellikler ile ön plana çıkan marka haline tekrardan gelmiştir.

Nokia çağrı merkezi numarası müşteri hizmetleri iletişim telefonu mevcuttur. Bu numara üzerinden destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek teknik destek alabilir ya da ürünler ile ilgili bilgilere erişebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetine önem veren nokia olumlu geri dönüşler ile kendini geliştirmekte ayrıca eksiklikler ile ilgili düzenli olarak çalışmalar yaparak kendini güncellemektedir.

Nokia çağrı merkezi ve ofisler ile ilgili bilgilere aşağıdaki yazımızda erişim sağlayabilir ve iletişime geçerek bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Nokia Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

MERKEZ OFİSLER

İSTANBUL                                                                                                        

Organize Sanayi Bolgesi 2. Cadde
No : 17/1 34776
Ümraniye / ISTANBUL
Tel:+90 216 579 20 00                                                                   
Faks:+90 216 420 7543

ANKARA

Çukurambar Kızılırmak Mah.
53. Cad./1450. Sk Ulusoy Plaza No:9 D:8
Söğütözü/Ankara
Tel: +90 312 284 33 55
Fax: +90 312 284 33 99

Arama Terimleri: nokia iletişim bilgileri,nokia telefon no, nokia irtibat tel, nokia canlı destek, nokia müşteri temsilcisi, nokia şikayet hattı, nokia yetkili servis numarası,nokia müşteri hizmetleri, nokia çağrı merkezi, nokia müşteri hizmetleri numarası, nokian çağrı merkezi numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir