okisan-cagri-merkezi-numarasi

Okisan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Okisan yani OKİSAN GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ A.Ş, İstanbul merkezli olarak 1986 yılında kurulmuştur. Okisan genel olarak bir güvenlik şirketidir. Firma 1993 yılından bu yana sadece güvenlik sektöründe hizmet vermekte olup, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Okisan’ın müşteri memnuniyeti oldukça fazladır.

Okisan’ın müşterilerine sunduğu hizmet ve ürünleri şu şekildedir; Network Ürünleri, HDCVI Ürünler, Lazer – Termal Ürünler, Ex-Proof Ürünler, Mobil Ürünler, Akıllı Binalar, Fiber Optik Sistemler, Aksesuarlar, Monitör ve Videowall, Diğer Ürünler, Trafik Çözümleri, Yönetim Merkezi, Yazılım.

Okisan’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Okisan ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, Okisan ürünleri hakkında teknik destek alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Okisan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 13 09

Arama Terimleri: okisan iletişim bilgileri, okisan telefon no, okisan irtibat tel, okisan canlı destek, okisan müşteri temsilcisi, okisan şikayet hattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir