Optimum AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Optimum AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Optimum AVM çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Optimum AVM müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Optimum AVM çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi telefon numarasından Optimum AVM ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Optimum AVM hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Optimum AVM Çağrı Merkezi Numarası

Optiimum avm Rönesans Holding tarafından kurulan bir alışveriş merkezidir. Rönesans İnşaat ile 1993 yılında Rusya St.Petersburg’da kurulmuştur. Rönesans günümüzde ana müteahhit ve yatırımcı olarak 23 farklı ülke üzerinde alışveriş merkezleri, kuran bir firmadır.

Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kendisine hedef Pazar olarak belirlemiş olan Rönesans İnşaat, faaliyetlerini Türkiye ile beraber pek çok ülkede sürdürmeye devam etmektedir. Optimum AVM çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

2008 tarihinde Rönesans İnşaat yeniden yapılanma çalışması ile beraber Rönesans Holding A.Ş. çatısı altında bir araya gelmiştir. İnşaat alanı konusunda dünyanın en büyük müteahhitlik şirketleri arasında ilk 100’ün içerisinde buluna firma Avrupa’nın ise 10. büyük inşaat şirketidir. Rönesans Holding’in ödün vermeden koruduğu kurumsal itibarı firmanın daha da büyümesini sağlamaktadır.

Genel merkezi Ankara’da yer alan Rönesans Holding, 50 binden fazla çalışanları ile beraber inşaat, gayrimenkul ve enerji konusunda Türkiye’nin önde gelen kuruluşları arasındadır.

Optimum İstanbul alışveriş merkezi tamamı gün ışığı almayı başaran 2500 kişi oturma kapasitede bulunan food court katı ile beraber açık hava terasları, Anadolu yakası üzerinde ilk ve tek olan 541 m2 büyüklüğünde bulunan gerçek buz pisti ile ziyaretçilerine keyifli anlar sunabilmektedir.

Optimum AVM Müşteri Hizmetleri Numarası

İstanbul Anadolu Yakası’nın kalbinde bulunan Optimum’a ulaşım son derece kolay olmaktadır. Anadolu Yakası’nın en gelişmiş ilçeleri arasında bulunan Ataşehir’de konumlanması, E-5 karayolu üzerinde yer alması, metroya yakınlığı ile beraber 1569 araçlık ücretsiz otoparkı sayesinde Optimum İstanbul, geniş bir hedef kitle için bir çekim merkezi haline gelmiştir. Optimum AVM müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Optimum İstanbul alışveriş merkezi alışveriş üzerine kurulmasını tercih etmeyerek, eğlence ve yaşam alanı şeklinde ziyaretçilere farklı ve çok sayıda etkinlikler sunmaya devam etmektedir. Özellikle çocuklara yönelik yapılan etkinliklere, gelişim atölyelerine büyük bir önem vermektedir.

Optimum AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 207 5767

Arama Terimleri: optimum avm çağrı merkezi, optimum avm iletişim, optimum avm müşteri hizmetleri, optimum avm müşteri hizmetleri numarası, optimum avm telefon numarası, optimum avm irtibat tel, optimum avm şikayet, optimum avm şikayet var, optimum avm mail adresi, Optimum AVM çağrı merkezi numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir