Passolig Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Passolig Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Passolig müşteri hizmetlerine direk bağlanma hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Passolig müşteri temsilcisine direk bağlanma ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Türk futbol hayatına passolig girmeden önce tribünler tamamı ile holiganların hâkimiyetinde olan küfür ve şiddetin bir an oldun eksik olmadığı yerler haline gelmiş durumdaydı. İnsanlar eşleri ve çocuklar ile maça gidemez duruma gelmiştir. Her maçta kavgalar, küfürler ve şiddetten dolayı birçok olay çıkmakta ve sonuçları çok ağır olmaktaydı.

Amacı ne olursa olsun her isteyen maça girebiliyor yaptığı tüm yanlış ve kötü davranışlar bu kişilerin yanına kar kalıyordu. Passolig sisteminin kurulması ile artık statlarımız kameralar ile donatılmakta ve maç izlemek için bilet alan kişilerin kimlikleri bilinmektedir. Böylece maç esnasında sorun çıkaran ve yanlış davranış sergileyen kişiler tespit edilmekte ve kısmı veya uzun süreli olarak maçlara girmesi engellenmekte verdiği maddi hasarlar ise yine bu kişilere ödettirilmektedir.

Artık insanlar Passolig kart ile sevdikleri ile beraber maçlara rahatça girebilmekte ve gönüllerince takımlarını destekleyebilmektedirler. Passolig kartları sayesinde hem gönül verdikleri takımlarına maddi destek sağlamakta hem de Passolig kartın sağladığı avantajlardan dilediğince faydalanmaktadırlar.

Passolig Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Passolig kartı alma işlemi için kartın resmi sitesinden başvuru yapılmaktadır. Burada yer alan hemen al butonuna tıklayıp karşınıza çıkan formu doldurduğunuzda cep telefonunuza bir şifre gelecektir. Gelen şifreyi ilgili alana tıklayarak girin ve daha sonra almak istediğiniz kartın tipini seçin.

Bundan sonra kartınızda bulunmasını istediğiniz kendi fotoğrafınız yükleyerek ödeme seçeneğine geçilmelidir. Ödeme yöntemini seçip onayladıktan sonra kartınız en kısa sürede kargo ile adresinize yollanacaktır. Artık kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Passolig Avantajları

Passolig avantajları oldukça fazladır. Öncelikle derbi maçları da dâhil stadyum önlerinde kuyruk bekleme derdiniz kalmayacaktır. İstediğiniz maçı internet sitesi üzerinde istediğiniz yerden seçerek rahat ve konforlu maç izleme keyfini yaşamış olacaksınız. Yine bu kartla dilediğiniz yerden alış veriş yapma hakkınızda bulunmaktadır.

Anlaşmalı şehirlerdeki şehir içi toplu taşımacılık hizmetlerinde bu kartla faydalanabileceksiniz. Ayrıca stadyum çevrelerinde bu kartı kullanarak cebinizde para taşımaya ihtiyaç kalmanda alış veriş yapabileceksiniz. Ayrıca Passolig kartın size özel olarak sunduğu avantaj ve indirimlerden de rahatlıkla faydalanma imkânı olacaktır.

Passolig müşteri hizmetlerine direk  bağlanma için öncelikle Passolig müşteri hizmetleri numarası olan 0850 724 33 44 aranmalı. Ardından 3 tuşlanarak müşteri hizmetlerine hızlı şekilde bağlanılabilir.

Passolig Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
0850 724 33 44 -> 3

Arama Terimleri: passolig müşteri hizmetlerine bağlanma, passolig müşteri hizmetlerine direk bağlanma, passolig müşteri hizmetleri, passolig müşteri hizmetleri numarası, passolig müşteri hizmetlerine bağlanma 2018, passolig müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2018, passolig müşteri hizmetlerine direk bağlanma, passolig müşteri hizmetlerine hemen bağlanma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir