peugeot-cagri-merkezi-numarasi

Peugeot Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Peugeot, Fransa’da kurulmuş 1890 yılından bu yana otomobil üretimi yapan bir otomotiv firmasıdır. Peugeot dünyanın en eski otomobil üreticilerinden birisi olma niteliğini taşımaktadır. PSA Peugeot Citroën grubunun bünyesinde bulunan Peugeot’un dünya çapında birçok kullanıcısı bulunmakta, müşteri memnuniyeti oldukça yüksektir. Peugeot Türkiye’de gerçekleştirdiği satış operasyonlarını Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. isimli şirketiyle gerçekleştirmektedir.

Peugeot’un Türkiye pazarında satışa sunduğu araç modelleri şu şekildedir; 208, 208 GTI By Peugeot Sport, 308, 308 GTI By Peugeot, Yeni 2008, Yeni 3008, 5008, Yeni 301 508, Partner Tepee, Partner Van, Boxer Van, Expert Van. Ülkemizde birçok Peugeot kullanıcısı bulunmaktadır.

Peugeot’un 0216’lı bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Peugeot araç modelleri hakkında detaylı bilgi alabilir, size en yakın Peugeot satış noktası ve Peugeot yetkili servisi hakkında bilgi edinebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Peugeot Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 579 94 44

Arama Terimleri: peugeot iletişim bilgileri, peugeot telefon no, peugeot irtibat tel, peugeot canlı destek, peugeot müşteri temsilcisi, peugeot şikayet hattı, peugeot yetkili servis numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir