sanalpazar-cagri-merkezi-iletisim-numarasi

Sanalpazar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sanalpazar.com, 2011 yılında kurulmul bir e-ticaret sitesidir. Sanalpazar.com, GittiGidiyor ve N11 gibi alışveriş siteleri gibi birçok kullanıcının siteye üye olup ürün satabilmesine olanak tanımaktadır. Güvenli oluşu, işlem kolaylığı ve oldukça büyük bir pazar olması ile Sanalpazar.com, oldukça çok kullanılan bir site olmuştur.

Satmak istediğiniz ürünü dakikalar içinde yayınlayabileceğiniz Sanal Pazar’da birçok ödeme seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede satmak istediğiniz ürünü satarken alıcının taksitle almasını sağlayabilirsiniz. Dükkanlar, toptancılar, çarşılar ve bireysel olarak ürün alıp satabileceğiniz Sanalpazar’da birçok kategori bulunmaktadır.

Sanalpazar.com’a ulaşabileceğiniz 0216’lı bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla ürün alıp satarken yaşadığınız sorunu, ödeme hakkında yaşadığınız sorunu veya sitede bulunan teknik hatadan dolayı yaşadığınız sorunu bildirebilir; yardım isteyebilirsiniz.

Sanalpazar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 528 10 77

Arama Terimleri: sanalpazar iletişim bilgileri, sanalpazar telefon no, sanalpazar irtibat tel, sanalpazar canlı destek, sanalpazar müşteri temsilcisi, sanalpazar şikayet hattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir