setre-iletişim

Setre Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Setre, Türkiye’deki giyim sektöründe 1970 yılında açılan ilk mağazasıyla katıldı. Çeşitli ürün yelpazesi ve kullandığı kumaşların kalitesi ile kadın giyim sektöründe revaçta olan ve tercih edilen bir firma haline geldi.  Osmanbey’de bulunan toptan satış mağazası ve Türkiye’nin Ankara, Hatay, Antalya, İstanbul,  Aydın, Bartın, Bingöl, Çanakkale, Düzce, Edirne, Eskişehir, İzmir, Kocaeli, Kahramanmaraş, Kütahya,  Kilis, Manisa, Ordu ve Sakarya illeri olmak üzere 19 farklı ilde açtığı mağazalarla hizmet veriyor.

Kadın giyim sektöründe elbise, bluz, gömlek, triko, tunik, pantolon, ceket, etek, tulum, trenchkot, mont gibi birbirinden farklı birçok kategoride hizmet veren Setre, günümüz modasının trendlerini ve yeniliklerini uzun yıllara dayanan tecrübesiyle birleştirerek müşterilerine birbirinden farklı koleksiyonlar sunuyor. Şık giyimde başarı yakalayan Setre, aksesuar konusunda da bir o kadar iddialı. Ayakkabı, sandalet, bileklik, kolye ve topuklu ayakkabı gibi farklı kategorilerde de müşterilerine hizmetler sunuyor.

Setre’nin müşteri hizmetleri ve mail adresi olmak üzere iletişim bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden istek, şikayet, öneri ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Setre Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Setre Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 441 17 87

Setre E-posta Adresi
info@setretekstil.com

Arama Terimleri: Setre iletişim bilgileri, Setre telefon numarası, Setre irtibat tel, Setre canlı destek, Setre müşteri temsilcisi, Setre şikayet hattı, Setre tüketici ilişkileri danışma hattı, Setre iletişim, Setre çağrı merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir