Simfer Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Simfer Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Simfer çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Simfer müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1977 yılında başlamış olduğu hizmetler ile Simfer ilk olarak katı yakıt sobası üretimi ile çalışmalarını başlatmıştır. 1997 yılında ise pişirici grubuna adım atarak üretimlerini bu yönde devam ettirmiştir. Bu alanda yapmış olduğu çalışmalarda özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla sektöre farklı bir soluk getirmeyi başarmıştır. Özellikle her çalışmasında tüketici ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak beklentilerin karşılanmasını sağlayan markalar arasında yer almaktadır.

Simfer Çağrı Merkezi Numarası

40 yılı aşkın süredir bu alanda yapmış olduğu çalışmalar ile dünya çapında tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. ARGE çalışmaları özellikle yapılan üretimlerin geliştirilmesi ve tüketici beklentilerinin karşılanabilmesi için en uygun şekilde üretimlerin yapılmasını sağlamaktadır. Marka aralıksız şekilde yapmış olduğu araştırmalar sayesinde hizmet vermiş olduğu sektörde öncü markalar arasında yer almaktadır. Yurtiçi olduğu kadar yurtdışı pazarında da önemli rol oynamaktadır. Kalite standartlarını yükselterek özellikle pişirici ürünler grubunda yüksek kalitede üretimleri ile dikkat çekmektedir.

Simfer Tarihi

  • 1977 yılında Türkiye merkezi olarak başlatmış olduğu çalışmalarıyla katı yakıt sobası üretiminde patentli ürünler hazırlamıştır.
  • 1997 yılında pişirici grubuna geçiş yaparak yüksek teknolojiden faydalanmış olduğu cihazlar ile bu alanda özellikle tüketicilerin ve kullanıcıların taleplerini karşılayacak ürün seçeneklerini piyasaya sunmuştur. Yapmış olduğu tasarımlarda yenilikçi anlayışıyla dikkat çekmiştir.
  • 2004 yılında ankastre ürün üretimi ile piyasada yer almıştır. Hizmete başladığı ilk günden itibaren Simfer tarihi boyunca yapmış olduğu her çalışmada özellikle kullanıcıların beklentilerini karşılayacak şekilde teknolojiden yararlanarak en iyi ürün seçeneklerini piyasaya sunmaya devam etmektedir.
  • 2013 yılına gelindiğinde 215.000 metrekarelik bir alana sahip olarak fabrikası içerisinde üretimlerini devam ettirmektedir. Oldukça büyük bir alana sahip olan marka yenilikçi yaklaşımlarıyla ısıtıcı üretimlerini farklı şekillerde ve farklı imkanlar sağlayacak şekilde geliştirmeye devam etmektedir.
  • 2015 yılında ticari soğutucu ve derin dondurucu üretimine başlamıştır.
  • 2016 yılına gelindiğinde Türkiye’nin öncü markaları arasında yer alarak 146 ülkede ihracat çalışmasıyla ürünlerini piyasaya sunmaya devam etmiştir.
  • 2017 yılında hizmete başladığı ilk günden itibaren yapmış olduğu çalışmalar ile 40 yaşını kutlayarak geniş hizmet alanı daha da ilerletmeye devam etmektedir.

Simfer Müşteri Hizmetleri Numarası

41 yıldır sektörde çalışmalarını sürdürmekte olan Simfer müşteri hizmetleri her geçen gün gelişmeye devam ederek birbirinden farklı cihazlar ile özellikle hizmet alanında kullanıcıların beklentilerini karşılanmasını sağlamaktadır. Çevre dostu ve özellikle topluma duyarlı bir şekilde yapmış olduğu üretimleri ile Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşunun içerisinde bulunmaktadır. Günümüzde gelmiş olduğu noktayla özellikle rakiplerini geride bırakarak hizmet vermektedir.

Simfer çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi telefon numarasından Simfer ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Simfer hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir