skoda-cagri-merkezi-numarasi

Skoda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Skoda, Çek merkezli olarak 1895 yılında kurulan bir otomotiv firmasıdır. Skoda, dünyanın en eski otomobil üreticilerinden birisi olma niteliğini taşımaktadır. 1991 yılında Volkswagen’in Skoda’yı satın alması ile birlikte Skoda, Volkswagen grubuna ait bir marka haline gelmiştir. Tasarımları ve teknik özellikleri Volkswagen ile benzerlik taşımaktadır.

Skoda’nın ülkemizde satışını yaptığı ve desteğini verdiği araç modelleri şu şekildedir; Fabia, Rapid, Rapid Spaceback, Octavia, Yeni Octavia, Yeti, Yeni Kodiaq, Superb. Kalitesi ve uygun fiyat politikası ile Skoda ülkemizde oldukça çok tercih edilen araç markalarından birisidir.

Skoda’nın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Skoda modelleri hakkında detaylı olarak bilgi alabilir, size en yakın Skoda satış bayisini öğrenebilir, size en yakın Skoda yetkili servisi hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Skoda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 77 80

Arama Terimleri: skoda iletişim bilgileri, skoda telefon no, skoda irtibat tel, skoda canlı destek, skoda müşteri temsilcisi, skoda şikayet hattı, skoda yetkili servis numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir