smule çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Smule Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Smule

Son zamanlarda Youtube’de telefon kulaklığıyla şarkı söyleyenleri ve başkalarıyla birlikte düet yapanları sıkça görmeye başladık. İşin garip yanı mikrofon olarak telefon kulaklığını kullanmalarına rağmen sesin stüdyo ortamındaki gibi pürüzsüz ve yankılı olarak çıkması. Bu videoları izleyen birçok kişinin aklına direk sesin nasıl bu kadar düzgün ve güzel çıktığı geliyor. Bugün bu konuya yönelip size Smule hakkında bilgi vereceğiz.

Mobil piyasasına hızlı bir giriş yapan Smule her geçen gün popülaritesini her geçen gün arttırarak devam etmektedir. Birçok ünlü şarkıcının da kullandığı Smule bir stüdyo kalitesinde karaoke yapma imkânı sunuyor. Smule’de tek başınıza şarkı söyleyebileceğiniz gibi diğer kullanıcılarla birlikte düet de yapabilirsiniz. Smule ses kalitesinin iyi çıkması için şarkı söylerken kulaklık takılmasını tavsiye ediyor. Smule’de şarkı söylerken ekranda senkronize olarak akar vaziyette şarkı sözleri de gözükmekte. Bu sayede nota kaçırma gibi bir olasılığınız en aza indirgeniyor. Günümüzde Smule ile şarkı söyleyip ünlenen pek çok kişi bulunmakta. Türkiye’de bunun en büyük örneklerinden biri hiç şüphesiz Cizre’li Mehmet Ali. Cizreli Mehmet Ali Ünlü İngiliz şarkıcı Anne-Marie ile Smule üzerinde düet yapma imkânı yakalamıştır. Bununla da kalmayıp Anne-Marie Türkiye’ye konser vermek için geldiği zaman Cizreli Mehmet Ali’yi de düet yapmak için konsere davet etmiştir.

Smule, karaoke yapılırken birçok ses düzenleme imkânı sunmaktadır. Bu düzenleme araçlarından birini seçerek ses tonunuza en uygun ortamı seçip sesinizin frekansını ve tınısını en iyi konuma getirebilirsiniz.  Bu sayede Smule ile eğlenceli ve güzel bir karaoke deneyimi elde edebilirsiniz.

Smule Ücretsiz Mi?

Smule’yi ücretsiz bir şekilde Google Play ve App Store’den indirebilirsiniz fakat bazı ek özellikleri kullanabilmeniz için aylık ve ya yıllık olarak belirli bir miktarda ücret ödemeniz gerekmekte.

Smule’nin çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Fakat Smule ile iletişim formu aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. İletişim formuyla aboneliğinizi iptal edebilir, hesabınızı silebilir, iade talebinde bulunabilir, teknik sorunları bildirebilir, giriş sorunlarını ve fatura sorunlarını bildirebilir, programla ilgili geri dönüş yapabilir ve kullanıcıları rapor edebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Smule ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunları ve program hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Smule Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Smule’nin henüz aktif olarak kullanılan bir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır.

Smule İletişim Formu

Arama Terimleri: smule çağrı merkezi, smule iletişim, smule iletişim formu, smule müşteri hizmetleri, smule ücretsiz mi, smule irtibat tel, smule mail adresi, smule şikayet hattı,  smule telefon numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir