suha-turizm-iletisim

Süha Turizm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Süha Turizmin kurucusu Süleyman Hamurcu ilk zamanlar babadan kalma tarlaları bankaya göstererek kredi çekti ve kamyon alarak iş hayatına atıldı. Genç yaşta o şehir senin bu şehir benim demeden direksiyon sallayarak kamyon sayısını arttırdı ve ticaret hayatına hızlı bir giriş yaptı. Edindiği tecrübe ve çevreyle yolcu taşımacılığı sektöründe ortaklıklar elde etti. Ardından yeterli deneyim ve bütçeye sahip olduktan sonra Süha Turizmi kurdu.

Süleyman Hamurcu Süha Turizmi Kayseri’de kurduğunda tarih 4 Mayıs 2007’i göstermekteydi. İlk zamanlar 50 araçla Kayseri ve çevresinde hizmet vermekteyken günümüzde araç sayısını arttırarak Türkiye’nin bir çok bölgesinde hizmet vermektedir. Araçlar modern çağa uygun şekilde dizayn edilip açık büfe ikram ürünleri, mobil internet ve canlı destek gibi bir çok özelliği desteklemektedir.

Süha Turizme ulaşabileceğiniz 0850’li telefon numarası  bulunmaktadır. Bu çağrı merkeziyle bilet işlemlerini sorgulayabilir, yolculuğunuz boyunca edindiğiniz memnuniyet ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Süha Turizm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 250 38 38

Arama Terimleri: süha turizm iletişim bilgileri, süha turizm telefon no, süha turizm irtibat tel, süha turizm canlı destek, süha turizm müşteri temsilcisi, süha turizm şikayet hattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir