TOTAL Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TOTAL Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TOTAL çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde TOTAL müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Global bir şirket olan TOTAL’ın Türkiye piyasasına giriş tarihi 1992’dir. Türkiye’de madeni yağ, doğal gaz ve petrokimya alanında hizmet vermektedir. Türkiye 50 milyar metre küp doğal gaz kullanımıyla bölgede en önemli pazarlardan biridir. Total Türkiye’ye Nijerya üzerinden LNG sağlamaktayken diğer taraftan Hazar Bölgesinden çıkan petrolün Türkiye üzerinden taşınmasıyla Avrupay’ta taşınmasını sağlayan BTC petrol boru hattının %5’ine ortak bulunmaktadır.

TOTAL Çağrı Merkezi Numarası

Yıllık 50.000 ton madeni yağ üretimi bulunan TOTAL, Türkiye’deki madeni yağ pazarının %11’ini elinde bulundurmaktadır. Türkiye’de 10 binden fazla satış noktası bulunan TOTAL en büyük petrokimya şirketlerinden biridir. Kaliteli ürün ve uygun fiyat denklemini başarılı bir şekilde kurmuş olan TOTAL her geçen gün üretim potansiyelini arttırarak daha iyi şekilde hizmet vermek için çabalamaktadır. Akaryakıt istasyonları haricinde bir çok faydalı projelerde de yer almış olan TOTAL önemli yeniliklere imza atmıştır. Türkiye’de Galatasaray Üniversitesi ile yerel ortaklık anlaşması yapan TOTAL, üniversite öğrencilerine dersler verilmekte, sözlü bilgilendirme toplantıları ve sunumlar yapılmakta, stajyerlik imkanları sunulmakta ve sponsorluk desteği sağlanmaktadır. TOTAL’ın İzmir Menemen’de madeni yağ üretim tesisi bulunmaktadır. 30.000 metre karelik alanda kurulan olan tesiste 8.500 metrekarelik kapalı alanda üretim, dolum ve stoklama işlemleri yapılmaktadır.

TOTAL çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası, faks numarası ve iletişim formu bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden TOTAL ile iletişime geçerek; istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından TOTAL hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

TOTAL Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0800 261 91 43

TOTAL Mail Adresi
MS.MBX-destek@total.com

TOTAL İletişim Formu
iletişim formu

Arama Terimleri: total çağrı merkezi, total iletişim, total müşteri hizmetleri, total irtibat tel, total telefon numarası, total mail adresi, total şikayet, total şikayet hattı, total şikayet var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir