Ttec Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ttec Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Ttec müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım, Ttec müşteri temsilcisi direk bağlanma, Ttec müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak Ttec hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ttec Müşteri Hizmetleri Numarası

Ttec 1995 yılında İstanbul’un tarihi dokusuyla ünlü Pera bölgesinde kurulmuştur. Kısa zamanda telefon aksesuar kategorisinde Türkiye’de ve global alanda marka haline dönüşen Ttec ürünlerinde fonksiyonelliği ve tasarımı birleştirerek en güzel ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Ürün yelpazesini genişleterek devam eden Ttec kısa zamanda çok ilerleme kaydetti ve telefon aksesuar alanında vazgeçilmez markalardan biri haline dönüştü.

Ünü yurt dışına da taşan Ttec Türkiye ilk sırada olmak üzere 20 farklı ülkede 15000’den fazla satış noktasında müşterileriyle buluşmuştur. 70 milyondan fazla ürün satışı yaparak müşterilerin isteklerine en iyi şekilde cevap vermiştir. Kaliteli ürünleri, geniş teknik destek ağı ve mutlu müşteri hizmetleri ile sattığı ürünlerin satıştan sonra da arkasında durmayı bilmiştir.

Birçok kategoride ürün satışı yapan Ttec telefonların tüm aksesuar ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünleri üretmenin gururunu yaşamaktadır. Güç kategorisinde taşınabilir şarj aletleri, kablosuz taşınabilir şarj aletleri ve batarya satışı yapan Ttec telefonların güç ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünleri üretmektedir. Yeni çıkan akıllı telefonlardaki şarj ihtiyacını iyi şekilde çözümleyen Ttec seyahat şarj aleti, araç içi şarj aleti, şarj ve data kablosu satışı yapmaktadır. Bunların dışında ekran koruyucu, koruma kılıfı, bluetooth hoparlör, bluetooth kulaklık, kablolu kulaklık, telefon tutucu, spor kol bantları gibi bir çok kategoride yüzlerce ürün ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Ttec Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 88 32

Ttec İletişim Formu
iletişim

Ttec Adres
Çobançeşme Mahallesi, Sanayi Caddesi, Bilge 1 Sokak No:17 Yenibosna 34196 Bahçelievler / İstanbul

Arama Terimleri: ttec çağrı merkezi, ttec iletişim, ttec müşteri hizmetleri, ttec telefon numarası, ttec şikayet hattı, ttec müşteri hizmetleri numarası, ttec şikayet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir