Uğur Derin Dondurucu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Uğur Derin Dondurucu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Uğur Derin Dondurucu çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Uğur Derin Dondurucu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Soğutma sistemleri denilince akla ilk gelen markalardan olan Uğur derin dondurucu, yıllardır ülkemizde hizmet vermektedir. 18 Nisan 1954 yılında Aydın Nazilli’de ilk imalata başlayan Uğur, başlarda dondurma makineleri imal ediyordu. Daha sonra çalışma alanını genişleten ve ürün seçeneğini arttıran Uğur, şimdilerde 220 bin metrekarelik alanda imalat yapmaktadır. Nazilli’de bulunan organize sanayi fabrikası ile şimdilerde özellikle derin dondurucu imalatı yapılmaktadır.

Uğur Derin Dondurucu Çağrı Merkezi Numarası

Marka bünyesinde 2 binden fazla çalışan bulunuyor ve 850’den fazla satış noktasına sahip. Uğur markası artık yalızca ülkemizde değil, şimdilerde 5 farklı kıtada hizmet veriyor. Toplamda 142 ülkede Uğur markasına ait beyaz eşyalar satılmaktadır. Bu ülkelerde 240’dan fazla Uğur yetkili servisi bulunmaktadır.

Uğur markası ticari ve ev tipi ürünler üretmektedir. Markanın ürün çeşitliliği artarak şimdilerde 420’den fazla ürün çeşidi sunuluyor. Uğur üretim tesislerinde günde 4800’den fazla ürün üretilmektedir.

Derin dondurucu üretimi ile tanınan Uğur, bunun yanı sıra su sebili, klima, soğutucular, dondurma makineleri ve Uğur market dolapları gibi daha pek çok ürünün de üretimi yapılmaktadır.

Uğur markasına ait beyaz eşyalar 70 yılı aşkın süredir geliştirilmekte ve ürün çeşitliliği artmaktadır. Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarına verilen önem sonrası ürünler son teknoloji ile gelişmiş kapasite olarak üretilmektedir. Aynı zamanda modern cihazlarla, doğaya zarar verilmeden çalışmalar yürütülmektedir. Geliştirme ve sürekli iyileştirme çalışmaları yapan Uğur, sürekli iyileşme ile kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

Uğur Derin Dondurucu Müşteri Hizmetleri Numarası

“Uğur Derin Dondurucu” sloganıyla yapılan reklamlarla hafızalara kazınan Uğur markası, ülkemizde en çok tercih edilen donduruculardan biridir. 60 yılı aşkın süredir bu alanda hizmet veren Uğur beyaz eşya markası dünyada da en sevilen ve tercih edilen ürünlerdir.

Uğur Derin Dondurucu çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numarasından  Uğur Derin Dondurucu ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Uğur Derin Dondurucu hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Uğur Derin Dondurucu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 84 87

Uğur Derin Dondurucu İletişim Formu
form

Arama Terimleri:uğur derin dondurucu çağrı merkezi, uğur derin dondurucu iletişim, uğur derin dondurucu müşteri hizmetleri, uğur derin dondurucu müşteri hizmetleri numarası, uğur derin dondurucu telefon numarası, uğur derin dondurucu irtibat tel, uğur derin dondurucu şikayet, uğur derin dondurucu şikayet var, uğur derin dondurucu mail adresi, uğur derin dondurucu çağrı merkezi numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir