Ümraniye Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Çözüm Kapısı

Ümraniye Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Çözüm Merkezi Telefon Numarası

Ümraniye Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ümraniye Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

İstanbul ilçelerinden biri olan Ümraniye için Ümraniye belediyesi bölgedeki vatandaşların en iyi şekilde hizmet alabilmesi için hizmet vermektedir. 2004 yılından bugüne kadar yapılan seçimlerden oy çoğunluğunu alan Belediye Başkanı Hasan Can tarafından yönetilmektedir. Ümraniye belediyesi Ümraniye ilçesinin yönetiminden sorumludur. Yapılacak olan çalışmalar için özellikle bu alanda yeterli eğitime ve deneyime sahip olan kadrosuyla hizmet vermektedir. Ümraniye İstanbul’un özellikle dikkat çeken bölgeleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle yoğun nüfusa sahip olan bölgelerinden biridir. Bölgedeki vatandaşların taleplerinin karşılanabilmesi için belediye mesai saatleri içerisinde yapılan bütün taleplerin karşılanmasını sağlamaktadır.

Sanayi, ticaret ve hizmet alanında gelişmeye devam eden Ümraniye de her geçen gün nüfusunun artması nedeniyle özellikle bölgedeki yoğunluğun artması söz konusu olmaktadır. Belediye 1963 yılında kurulmuştur. Bu nedenle Ümraniye belediyesi tarihi 1963 yıllarına dayanmaktadır. Çevre yolları ve Boğaziçi köprüsü nedeniyle Ümraniye bulunmuş olduğu konumuyla özellikle İstanbul’da gün içerisinde büyük yoğunluğun yaşandığı ilçeler arasında yer almaktadır. Gelişmeye devam eden ilçelerden biri olması yönetimi açısından zaman zaman sorun yaşanmasına neden olsa da bölge giderek daha da gelişip metropol haline gelebilecek konumdadır.

Ümraniye Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Belediye hizmetlerinden yararlanmak isteyenler hafta içi mesai saatleri içerisinde yapacakları talepler doğrultusunda hizmet alabilirler. Ümraniye belediye binası Atatürk mahallesinde yer almaktadır. Hafta içi sıfır 8.30-17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Yapı denetim çalışmaları, mali hizmetler, çevre temizlik hizmetleri, imar hizmetleri, kültür sanat hizmetleri, nikah işlemleri, altyapı çalışmaları, Spor hizmetleri, engelli hizmetleri, sosyal yardım hizmetleri gibi pek çok farklı hizmet seçeneği Ümraniye belediyesi hizmetleri kapsamında yer almaktadır. Geniş hizmet alanı sayesinde özellikle ilçede yaşayan vatandaşların her talebinin karşılanması ile hizmet verilmektedir.

Ümraniye Belediyesi çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çözüm merkezi telefon numarasından Ümraniye Belediyesi ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Ümraniye Belediyesi hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ümraniye Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Şikayet Hattı Çözüm Kapısı
444 9 822

Ümraniye Belediyesi Çözüm Merkezi Mail Adresi
cozummerkezi@umraniye.bel.tr

Arama Terimleri: ümraniye belediyesi çağrı merkezi, ümraniye belediyesi iletişim, ümraniye belediyesi çözüm merkezi, ümraniye belediyesi müşteri hizmetleri numarası, ümraniye belediyesi telefon numarası, ümraniye belediyesi irtibat tel, ümraniye belediyesi şikayet, ümraniye belediyesi şikayet var, Ümraniye Belediyesi çağrı merkezi numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir