YKM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

YKM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

YKM çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde YKM müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Ülkemizde güvenli ve kaliteli alışveriş dendiği zaman çok uzun yıllardan beri YKM mağazası gelmektedir. YKM Mağazaları’nda kadın, erkek, çocuk, genç giyim, spor giyim, ayakkabı, aksesuar, kozmetik ve ürünlerine ait birçok yerli ve yabancı marka en uygun fiyatlarla bulunmaktadır. İnsanlara sağladığı seçme özgülüğü ile oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan mağaza aradığınız her şeyi en iyi seçeneklerle bulabileceğiniz bir yerdir. Özellikle ülkemizde ve dünyada trend olan tüm ürünleri YKM mağazalarında ilk bulma şansınız bulunmaktadır.

YKM Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin 6 noktasında kaliteli ve oldukça popüler bir alışveriş imkânı sunan YKM sizlere yılın 365 günü farklı avantajlar sunmaktadır. Bu avantajları da sayısı 3 milyonu bulan YKM kart sahipleri öncelikli olarak yaşamaktadırlar. Üstelik YKM kart sahibi olmak oldukça basittir. Sadece şubelerde birkaç dakikalık kart başvurusu sonrasında kartınızı kullanarak avantajlı YKM dünyasın dan istediğiniz her an yararlanabilmektesiniz. Ayrıca Mağaza sadece spor ürün konsepti ile satış yapan YKM Sport mağazalarını da açmaktadır. Ülkemizin ve dünyanın en ünlü spor markalarının tüm ürünlerini bu mağazada bulmak mümkündür. Ayrıca düşünülenin aksine uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile en iyileri en iyi şartlarda alma imkanı tanımaktadır. Özellikle ülkemizde oluşan marka giyinme oldukça pahalıdır imajı YKM mağazalarının sunduğu avantajlı hizmetler sayesinde tarih olmuştur.

YKM mağazaları ülkemizde en eski mağazacılık firmalarından biri olmasına rağmen hala ülkemizin en saygın ve en popüler firmaları arasındadır. Bunu sağlamasını ana sebebi de sunduğu kaliteli hizmet ve insana her zaman değer veren yapıdır. YKM insana her zaman değer vermektedir. Ve her zaman en iyisine sahip olması için tüm imkânlarını müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına kullanmıştır. Ülkemize kalite ve şıklığı ilk getiren mağazalardan olan YKM günümüzde de aynı misyonuna devam etmektedir.

YKM Müşteri Hizmetleri Numarası

YKM çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numarasından YKM ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından YKM hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

YKM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 29 67

YKM Mail Adresi
info@boyner.com.tr

Arama Terimleri: ykm çağrı merkezi, ykm iletişim, ykm müşteri hizmetleri, ykm müşteri hizmetleri numarası, ykm telefon numarası, ykm irtibat tel, ykm şikayet, ykm şikayet var, ykm mail adresi, ykm çağrı merkezi numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir