ziraat-emeklilik-telefon

Ziraat Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ziraat Emeklilik çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ziraat Emeklilik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş.nin kuruluş tarihi 11 Mayıs 2009’dur. Kuruluşunun ardından yapılan çalışmalar ve T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığına yapılan başvuru sonucunda; Evlilik, Doğum, Hayat, Kaza, Sermaye İtfa Sigortaları ve Yatırım Fonlu Sigorta Branşlarında işlem yapma ruhsatını 31 Aralık 2009 tarihinde alarak sigortacılık faaliyetlerine hızlı bir başlangıç yapmıştır.

Ziraat Emeklilik Çağrı Merkezi Numarası

Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş. yakın zamanda birçok çalışanı da ilgilendiren bireysel emeklilik sistemine yoğun çalışmalar sonucunda 24 Ocak 2011 tarihinde Hazine Müsteşarlığı’nın onayıyla giriş yapmıştır. Bireysel Emekliliğin devlet tarafından desteklenmesiyle birlikte günümüzde ciddi bir ivme yakalamış ve kendi branşında lider duruma gelmiştir.

Ziraat Bireysel Emeklilik(Bes)’ten caymak için hızlıca 0850 222 97 00 aranarak açılan menülerde sırasıyla 2,1 ve 1 menüleri seçilir. Ardından bazı bilgiler istenir.(TC kimlik numarası, cayma sonunda kesilen tutarın iadesi için banka kartı bilgileri) Kesilen tutarın geri yatırılabilmesi için sizden banka bilgileriniz istenecektir. Ondan dolayı aramadan önce banka hesap bilgilerinizi bir yere not etmeniz işlemlerinizi hızlı şekilde yapmanıza olanak sağlayacaktır. Bilgiler girildikten sonra gelen menüden sırasıyla 1 ve 4 seçilir. Bu sayede Ziraat Emeklilik Cayma Talebi iletilmiş olur. Kesilen tutarın hesabınıza 15 gün içinde iade edilmektedir.

Ziraat Emeklilik Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşterisi, çalışanı ve iş ortakları ile birlikte çalışmalarını sürdürerek bu anlamda ülke ekonomisine değer katan bir şirket olma vizyonu ile çalışmalarına devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi şekilde hizmet sunmanın yanında güvenilir, yenilikçi, kaliteli ve hızlı bir şekilde ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri sunma misyonuna sahip olan firma sürekli olarak gelişmekte ve müşteri kitlesini arttırmaktadır.

Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş’nin telefon numarası 0850 222 97 00’dır. İstek, şikayet ve taleplerinizi hafta içi her gün 09:00-19:00 saatleri arasında arayarak iletebilirsiniz.

Ziraat Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 97 00

Arama Terimleri: ziraat emeklilik iletişim bilgileri, ziraat emeklilik telefon no, ziraat emeklilik irtibat tel, ziraat emeklilik canlı destek, ziraat emeklilik müşteri temsilcisi, ziraat emeklilik şikayet hattı, ziraat emeklilik yetkili servis numarası, ziraat emeklilik cayma, ziraat emeklilik iptal, ziraat emeklilik çağrı merkezi numarası, ziraat emeklilik müşteri hizmetleri numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir